Descriere
Bloc De Contacte Auxiliar Cu Contact Intarziat - 1 No - Mini-Vario
Documente
Specificatii
| Connection | |
| Number of contacts as normally open contact | 1 |
| Number of contacts as change-over contact | 0 |
| Number of contacts as normally closed contact | 0 |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Model/type | |
| Model | Integrable |
| Lamp holder | None |
| Number of fault-signal switches | 0 |
| Electrical | |
| Rated operation current Ie at AC-15, 230 V | 6 A |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Side mounting |
| Package 1 | |
| volume | 160 cm3 |
| weight | 23 g |
| length | 10 cm |
| width | 8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110760057 |
| Package 2 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 1,537 kg |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 13389110760054 |