Descriere
Bara De Distributie Pentru Alimentare 2 Dispozitive 3 Poli - Pentru Isft100 - 160
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Connecting bridge |
| Package 1 | |
| volume | 210 cm3 |
| weight | 260 g |
| length | 20 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430498612 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 10,887 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 40 |
| qmin | 40 |
| um | CT |
| gtin | 43303430498610 |