Descriere
Canalis - Cot Flexibil - 160 A - Intern/Extern, Unghi De 80 - 180°
Documente
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current AC 50 Hz | 160 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 0.355 m |
| Options | |
| Flexible | Yes |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Model | Elbow box |
| Package 1 | |
| volume | 2393,6 cm3 |
| weight | 1,08 kg |
| length | 54,4 cm |
| width | 11 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003103 |
| Package 2 | |
| volume | 153,6 dm3 |
| weight | 10,72 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | PF |