Descriere
Canalis - Unit. Alimentare Pt. Kna - 160 A - Montaj In Centru
Documente
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current AC 50 Hz | 160 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Measurements | |
| Length | 698 mm |
| Width | 122 mm |
| Height | 243 mm |
| Power supply position | Centre |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Package 1 | |
| volume | 19845 cm3 |
| weight | 6,2 kg |
| length | 60 cm |
| width | 24,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003080 |
| Package 2 | |
| volume | 484840 cm3 |
| weight | 85 kg |
| length | 92 cm |
| width | 62 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | PF |
| gtin | 73606480003089 |