Descriere
Canalis - Unit. Alimentare Pt. Knt - 100 A - Montaj Stanga Sau Dreapta
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 340 mm |
| Width | 112 mm |
| Height | 127 mm |
| Power supply position | End |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Electrical | |
| Rated current AC 50 Hz | 100 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Package 1 | |
| volume | 4836 cm3 |
| weight | 1,2 kg |
| length | 34 cm |
| width | 12,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003301 |
| Package 2 | |
| volume | 416392 cm3 |
| weight | 68 kg |
| length | 92 cm |
| width | 62 cm |
| qmax | 45 |
| qmin | 45 |
| um | PF |
| gtin | 73606480003300 |