Descriere
Canalis - Unitati De Alimentare Pentru Knt - 63 A - Montaj In Centru
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 535 mm |
| Width | 71 mm |
| Height | 92 mm |
| Power supply position | Centre |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Electrical | |
| Rated current AC 50 Hz | 63 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Package 1 | |
| volume | 3461,96 cm3 |
| weight | 1,67 kg |
| length | 53 cm |
| width | 9,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003400 |