Descriere
Canalis - Unit. Alimentare Pt. Kna - 160 A - Montaj Stanga Sau Dreapta
Documente
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current AC 50 Hz | 160 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 356 mm |
| Width | 130 mm |
| Height | 185 mm |
| Power supply position | End |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Package 1 | |
| volume | 12160 cm3 |
| weight | 3,1 kg |
| length | 38 cm |
| width | 20 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003073 |
| Package 2 | |
| volume | 484840 cm3 |
| weight | 85 kg |
| length | 92 cm |
| width | 62 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | PF |
| gtin | 73606480003072 |