Descriere
Dioda + Led Verde, 24, 60 V C.C., pentru Soclu Rsz
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Electrical | |
| Rated control supply voltage AC 50 Hz | - |
| Rated control supply voltage AC 60 Hz | - |
| Voltage type for actuating | AC/DC |
| Rated control supply voltage DC | 24 V |
| Model/type | |
| With LED indication | Yes |
| Function | Diode |
| Package 1 | |
| volume | 5,25 cm3 |
| weight | 1,8 g |
| length | 3,5 cm |
| width | 1,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110261189 |
| Package 2 | |
| volume | 231 cm3 |
| weight | 19 g |
| length | 11 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13389110261186 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,293 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 2000 |
| qmin | 2000 |
| um | CT |
| gtin | 43389110261187 |