Descriere
Tesys Deconector-Siguranta 1P 32A 10 X 38 Mm - Indicator Sigurant
Documente
Specificatii
| Electrical | |
| Number of poles | 1 |
| Nominal voltage | 690 V |
| Measurements | |
| Built-in depth | 56.5 mm |
| Width in number of modular spacings | 1 |
| For fuse size | 10x38 mm |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Options | |
| Concurrently switching neutral conductor | No |
| Lockable | Yes |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | DIN rail |
| Model/type | |
| With optical defect indication | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 79,36 cm3 |
| weight | 44 g |
| length | 6,2 cm |
| width | 1,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389119407298 |
| Package 2 | |
| volume | 1215,5 cm3 |
| weight | 568 g |
| length | 22 cm |
| width | 8,5 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | BX |
| gtin | 13389119407295 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 9,592 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 192 |
| qmin | 192 |
| um | CT |
| gtin | 23389119407292 |
| Package 4 | |
| weight | 84,5 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 1536 |
| qmin | 1536 |
| um | PF |