Descriere
Easy Styl, Doza montaj, 3Module
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | - |
| Transparent | No |
| Material | |
| Surface protection | - |
| Surface finishing | - |
| Material | Plastic |
| Halogen free | - |
| Material quality | Thermoplastic |
| Mounting/installation | |
| Mounting direction | - |
| Cross-trunking mounting | - |
| Measurements | |
| Device width | 78 mm |
| Device height | 64 mm |
| Device depth | 133 mm |
| Model/type | |
| With cover frame | - |
| With duct entry | - |
| Assembly arrangement | Housing base |
| With cable entry | - |
| Number of modules (module system) | 4 |
| With screw gland entry | - |
| Shape | Rectangular |
| Number of units | 4 |
| Protection | |
| Shock resistant | - |
| Degree of protection (IP) | - |
| Application | |
| Suitable for modular domestic switching devices | - |
| Package 1 | |
| volume | 472,5 cm3 |
| weight | 37,3 g |
| length | 10,5 cm |
| width | 7,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606489839727 |
| Package 2 | |
| volume | 9450 cm3 |
| weight | 815 g |
| length | 36 cm |
| width | 21 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | BX |
| gtin | 23606489839721 |
| Package 3 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 3,095 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 13606489839724 |
| Package 4 | |
| weight | 123,42 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 2160 |
| qmin | 2160 |
| um | PF |