Descriere
Easy Styl, Doza montaj rigips, 3Module
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | - |
| Transparent | No |
| Material | |
| Surface protection | - |
| Surface finishing | - |
| Material | Plastic |
| Halogen free | - |
| Material quality | Thermoplastic |
| Mounting/installation | |
| Mounting direction | - |
| Cross-trunking mounting | - |
| Measurements | |
| Device width | 63 mm |
| Device height | 50 mm |
| Device depth | 136 mm |
| Model/type | |
| With cover frame | - |
| With duct entry | - |
| Assembly arrangement | Housing base |
| With cable entry | - |
| Number of modules (module system) | 4 |
| With screw gland entry | - |
| Shape | Rectangular |
| Number of units | 4 |
| Protection | |
| Shock resistant | - |
| Degree of protection (IP) | - |
| Application | |
| Suitable for modular domestic switching devices | - |
| Package 1 | |
| volume | 330 cm3 |
| weight | 33 g |
| length | 11 cm |
| width | 6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606489839758 |
| Package 2 | |
| volume | 6975 cm3 |
| weight | 761 g |
| length | 31 cm |
| width | 22,5 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | BX |
| gtin | 23606489839752 |
| Package 3 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 3,694 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 80 |
| qmin | 80 |
| um | CT |
| gtin | 13606489839755 |
| Package 4 | |
| weight | 71,104 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 1280 |
| qmin | 1280 |
| um | PF |