Descriere
Easy Styl, Doza montaj rigips, 7Module
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Grey |
| RAL-number (similar) | - |
| Transparent | No |
| Material | |
| Surface protection | - |
| Surface finishing | - |
| Material | Plastic |
| Halogen free | - |
| Material quality | Thermoplastic |
| Mounting/installation | |
| Mounting direction | Horizontal |
| Cross-trunking mounting | - |
| Measurements | |
| Device width | 150 mm |
| Device height | 105 mm |
| Device depth | 80 mm |
| Model/type | |
| With cover frame | No |
| With duct entry | - |
| Assembly arrangement | Surface mounted box |
| With cable entry | - |
| Number of modules (module system) | - |
| With screw gland entry | - |
| Shape | Rectangular |
| Number of units | 1 |
| Protection | |
| Shock resistant | - |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Application | |
| Suitable for modular domestic switching devices | - |
| Package 1 | |
| volume | 647,5 cm3 |
| weight | 66 g |
| length | 18,5 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606489839772 |
| Package 2 | |
| volume | 13870 cm3 |
| weight | 1,342 kg |
| length | 38 cm |
| width | 36,5 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | BX |
| gtin | 23606489839776 |
| Package 3 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 3,334 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 40 |
| qmin | 40 |
| um | CT |
| gtin | 13606489839779 |
| Package 4 | |
| weight | 128,69 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 1400 |
| qmin | 1400 |
| um | PF |