Descriere
Acest produs Easy9 este un releu de control al tensiunii. Are un 1P+Ns cu curent nominal de 63A. Declansarea la supratensiune este de 275VAC si 195VAC pentru declansarea la subtensiune. Tensiunea de functionare nominala Ue este de 440 V c.a. Tensiunea nominala de izolare Ui este de 500 V c.a. Are o tensiune nominala de rezistenta la impuls Uimp de 4kV. Frecventa de functionare este de 50Hz. Poate fi montat pe sina DIN pentru instalare modulara. Latimea sa este de 4 pasi de 9mm. Dimensiunile sunt (L) 36mm x (H) 84.8mm x (A) 68mm. Culoarea este gri deschis (RAL7035). Conform standardelor IEC 60529, gradul de protectie este IP20 sau IP40 in carcasa modulara. Temperatura de functionare este de la -25°C la 55 °C. Temperatura de depozitare este de la -40°C la 80°C.
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 309,386 cm3 |
| weight | 189 g |
| length | 9,8 cm |
| width | 7,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481274038 |
| Package 2 | |
| volume | 2570,4 cm3 |
| weight | 1,202 kg |
| length | 27,2 cm |
| width | 10,5 cm |
| qmax | 6 |
| qmin | 6 |
| um | BX |
| gtin | 13606481274035 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 10,294 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 48 |
| qmin | 48 |
| um | CT |
| gtin | 23606481274032 |
| Package 4 | |
| weight | 92 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 384 |
| qmin | 384 |
| um | PF |