Descriere
Ecrane terminale, TransferPacT, accesorii de izolare, 160A, set de 3
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Mounting set |
| Package 1 | |
| volume | 917,28 cm3 |
| weight | 1,162 kg |
| length | 13 cm |
| width | 9,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481066152 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 16,57 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 14 |
| qmin | 14 |
| um | CT |
| gtin | 13606481066159 |