Descriere
Canalis - Lungime Dreapta - 100 A - 4 Trape Derivatie
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 2000 mm |
| Width | 27.5 mm |
| Height | 92 mm |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Number of tap-off units | 4 |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 100 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Flexible | No |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 8400 cm3 |
| weight | 4 kg |
| length | 210 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003035 |
| Package 2 | |
| volume | 37031,04 cm3 |
| weight | 16 kg |
| length | 214,3 cm |
| width | 16 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | BX |
| gtin | 13606480003032 |
| Package 3 | |
| volume | 626560 cm3 |
| weight | 212 kg |
| length | 220 cm |
| width | 64 cm |
| qmax | 48 |
| qmin | 48 |
| um | PF |