Descriere
Canalis - Lungime Dreapta - 100 A - 4 Trape Derivatie
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 2000 mm |
| Width | 27.5 mm |
| Height | 92 mm |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Number of tap-off units | 4 |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 100 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Flexible | No |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 7350 cm3 |
| weight | 4 kg |
| length | 210 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003349 |
| Package 2 | |
| volume | 36572,25 cm3 |
| weight | 18 kg |
| length | 214,5 cm |
| width | 15,5 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | BX |
| gtin | 13606480003346 |
| Package 3 | |
| volume | 679184 cm3 |
| weight | 272,76 kg |
| length | 220 cm |
| width | 68 cm |
| qmax | 48 |
| qmin | 48 |
| um | PF |
| gtin | 73606480003348 |