Descriere
Canalis - Lungime Dreapta - 160 A - 6 Trape Derivatie
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 3000 mm |
| Width | 27.5 mm |
| Height | 92 mm |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Number of tap-off units | 6 |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 160 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Flexible | No |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 12400 cm3 |
| weight | 6 kg |
| length | 310 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003134 |
| Package 2 | |
| volume | 54259,2 cm3 |
| weight | 26 kg |
| length | 314 cm |
| width | 16 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | BX |
| gtin | 13606480003131 |
| Package 3 | |
| volume | 905,216 dm3 |
| weight | 332 kg |
| length | 320 cm |
| width | 64 cm |
| qmax | 48 |
| qmin | 48 |
| um | PF |