Descriere
Canalis - Lungime Flexibila - 100 A - 3 M - Pentru Schimbarea Directiei
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 3000 mm |
| Width | 27.5 mm |
| Height | 92 mm |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Number of tap-off units | 0 |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 100 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Flexible | Yes |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 28800 cm3 |
| weight | 5 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485016405 |
| Package 2 | |
| volume | 720000 cm3 |
| weight | 108 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | PF |
| gtin | 73606485016404 |