Descriere
Canalis - Lungime Flexibila - 160 A - 1 M - Montaj Stanga Sau Dreapta
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 1000 mm |
| Width | 27.5 mm |
| Height | 92 mm |
| Model/type | |
| Model | Single |
| Number of tap-off units | 0 |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 160 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Flexible | Yes |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 3252 cm3 |
| weight | 2,2 kg |
| length | 101 cm |
| width | 9,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003097 |
| Package 2 | |
| volume | 368900 cm3 |
| weight | 97 kg |
| length | 119 cm |
| width | 62 cm |
| qmax | 40 |
| qmin | 40 |
| um | PF |
| gtin | 73606480003096 |