Descriere
Sub baza cu Simulare Intrare/Iesire, 16 Canale
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Model/type | |
| Type of electrical accessory/spare part | Other |
| Type of mechanical accessory/spare part | Other |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Package 1 | |
| volume | 1117,2 cm3 |
| weight | 327 g |
| length | 19 cm |
| width | 9,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110644715 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 6,43 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 18 |
| qmin | 18 |
| um | CT |
| gtin | 43389110644713 |