Descriere
Sub baza de Conectare Abe7, pentru Distributie 4 Canale de Iesire Analogice
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Type of electrical accessory/spare part | Other |
| Type of mechanical accessory/spare part | Other |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Package 1 | |
| volume | 557,76 cm3 |
| weight | 218 g |
| length | 9,6 cm |
| width | 8,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110836196 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 8,35 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 36 |
| qmin | 36 |
| um | CT |
| gtin | 43389110836194 |