Descriere
Sub baza de Conectare Abe7, pentru Distributie 8 Canale de Intrare Analogice
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Type of electrical accessory/spare part | Other |
| Type of mechanical accessory/spare part | Other |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Package 1 | |
| volume | 1482,56 cm3 |
| weight | 496 g |
| length | 22,6 cm |
| width | 8,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110836202 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 7,817 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 15 |
| qmin | 15 |
| um | CT |
| gtin | 43389110836200 |