Descriere
Sub baza de Conectare Abe7, pentru Distributie 4 Canale Analogice, Protejata
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Type of electrical accessory/spare part | Other |
| Type of mechanical accessory/spare part | Other |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Package 1 | |
| volume | 532 cm3 |
| weight | 222 g |
| length | 9,5 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3595863931594 |