Descriere
Extensie Arbore - Mini-Vario Si Vario - Pentru V02 - V2
Documente
Fisa tehnica
Altele
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 300 mm |
| Cross section width | 6 mm |
| Cross section height | 6 mm |
| Package 1 | |
| volume | 752 cm3 |
| weight | 89 g |
| length | 23,5 cm |
| width | 8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552188 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,833 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552186 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 55,964 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 480 |
| qmin | 480 |
| um | PF |