Descriere
Extensie Arbore - Mini-Vario Si Vario - Pentru V02 - V2 / Vn12 / Vn20
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 300 mm |
| Cross section width | 6 mm |
| Cross section height | 6 mm |
| Package 1 | |
| volume | 550 cm3 |
| weight | 99 g |
| length | 25 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110787252 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 6,281 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 43389110787250 |