Descriere
Extensie Arbore - Mini-Vario Si Vario - Pentru V3 / V4 / V5 / V6
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 300 mm |
| Cross section width | 8 mm |
| Cross section height | 8 mm |
| Package 1 | |
| volume | 954 cm3 |
| weight | 155 g |
| length | 26,5 cm |
| width | 8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552218 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,896 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 35 |
| qmin | 35 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552216 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 57,884 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 280 |
| qmin | 280 |
| um | PF |