Descriere
Extensie Arbore - Mini-Vario Si Vario - Pentru V02 - V2
Documente
Fisa tehnica
Altele
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 400 mm |
| Cross section width | 6 mm |
| Cross section height | 6 mm |
| Package 1 | |
| volume | 1249,5 cm3 |
| weight | 118 g |
| length | 34 cm |
| width | 10,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552195 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 3,297 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 25 |
| qmin | 25 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552193 |