Descriere
Extensie Arbore - Mini-Vario Si Vario - Pentru V3 / V4 / V5 / V6
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 400 mm |
| Cross section width | 8 mm |
| Cross section height | 8 mm |
| Package 1 | |
| volume | 792 cm3 |
| weight | 207 g |
| length | 36 cm |
| width | 5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552225 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 4,366 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | CT |
| gtin | 23389110552229 |