Descriere
Extensii borne, TransferPacT, accesorii pentru 100A, set de 4
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Connection terminal |
| Package 1 | |
| volume | 140 cm3 |
| weight | 146 g |
| length | 10 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481066183 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 640 g |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 2 |
| qmin | 2 |
| um | CT |
| gtin | 13606481066180 |