Descriere
Patron Siguranta 5X20, Rapida 2 A, fara Indicatie
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current | 2 A |
| Rated voltage | - |
| Release characteristic | Other |
| Power loss at rated current | - |
| Breaking capacity | - |
| Voltage type | AC |
| Other | |
| Utilization category according to IEC 60269 | Other |
| Rated operating frequency | 50 Hz |
| Model/type | |
| Type of fuse status indicator | Other |
| Model | Other |
| Measurements | |
| Size | Other |
| Package 1 | |
| volume | 15 cm3 |
| weight | 0,9 g |
| length | 6 cm |
| width | 2,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110602845 |
| Package 2 | |
| volume | 15 cm3 |
| weight | 11 g |
| length | 6 cm |
| width | 2,5 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 23389110602849 |
| Package 3 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 294 g |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43389110602843 |