Descriere
Patron Siguranta 5X20, Rapida 4 A, fara Indicatie
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current | 4 A |
| Rated voltage | - |
| Release characteristic | Other |
| Breaking capacity | - |
| Power loss at rated current | - |
| Voltage type | AC |
| Other | |
| Utilization category according to IEC 60269 | Other |
| Rated operating frequency | 50 Hz |
| Model/type | |
| Type of fuse status indicator | Other |
| Model | Other |
| Measurements | |
| Size | Other |
| Package 1 | |
| volume | 0,336 cm3 |
| weight | 0,9 g |
| length | 2,1 cm |
| width | 0,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110760576 |
| Package 2 | |
| volume | 24,682 cm3 |
| weight | 15 g |
| length | 8,2 cm |
| width | 4,3 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 23389110760570 |
| Package 3 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 262 g |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | CT |
| gtin | 43389110760574 |