Descriere
Patron Siguranta 5X20, Rapida 6,3 A, fara Indicatie
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current | 6.3 A |
| Rated voltage | - |
| Release characteristic | Other |
| Power loss at rated current | - |
| Breaking capacity | - |
| Voltage type | AC |
| Other | |
| Utilization category according to IEC 60269 | Other |
| Rated operating frequency | 50 Hz |
| Model/type | |
| Type of fuse status indicator | Other |
| Model | Other |
| Measurements | |
| Size | Other |
| Package 1 | |
| volume | 16,8 cm3 |
| weight | 1 g |
| length | 4 cm |
| width | 4,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110602852 |
| Package 2 | |
| volume | 33,6 cm3 |
| weight | 11 g |
| length | 8 cm |
| width | 4,2 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 23389110602856 |
| Package 3 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 300 g |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43389110602850 |