Descriere
Patron Siguranta Nfc 22 X 58 Mm - Cilindric - Gg 50 A - Fara Indicatie
Documente
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current | 50 A |
| Rated voltage | 690 V |
| Release characteristic | Other |
| Breaking capacity | 120 kA |
| Power loss at rated current | 5.3 W |
| Voltage type | AC |
| Model/type | |
| Type of fuse status indicator | - |
| Model | Ceramic fuse |
| Measurements | |
| Size | 22x58 mm |
| Other | |
| Rated operating frequency | 50 Hz |
| Package 1 | |
| volume | 342 cm3 |
| weight | 52 g |
| length | 12 cm |
| width | 11,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110502985 |
| Package 2 | |
| volume | 342 cm3 |
| weight | 527 g |
| length | 12 cm |
| width | 11,4 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13389110502982 |
| Package 3 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 2,922 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | CT |
| gtin | 43389110502983 |