Descriere
Conexiune sosire.BL NSX/INSV250 4P
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | - |
| RAL-number | - |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | - |
| Width | - |
| Suitable for enclosure building depth | - |
| Height | - |
| Suitable for enclosure building height | - |
| Depth | - |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Material | |
| Material | - |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | - |
| Package 1 | |
| volume | 5945,5 cm3 |
| weight | 1,409 kg |
| length | 23,5 cm |
| width | 22 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481883872 |
| Package 2 | |
| volume | 796800 cm3 |
| weight | 140,81 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 90 |
| qmin | 90 |
| um | PF |