Descriere
Inel Etansare pentru Cresterea Nivelului de Protectie La Ip 44, Sistem design
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Lead seal |
| Package 1 | |
| volume | 140,452 cm3 |
| weight | 10 g |
| length | 7,4 cm |
| width | 7,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485097893 |
| Package 2 | |
| volume | 21730,814 cm3 |
| weight | 1,962 kg |
| length | 32,2 cm |
| width | 31,1 cm |
| qmax | 150 |
| qmin | 150 |
| um | CT |
| gtin | 43606485097891 |