Descriere
Merten System M/System D, Insert priza antena intermediara, 2 iesiri, R/TV/SAT
Documente
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Other |
| Surface finishing | - |
| Material | Other |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Other |
| Application | |
| Suitable for remote power supply | No |
| Suitable for cable modem | Yes |
| Other | |
| Frequency | 4 MHz |
| Through loss at 860 MHz | 2.5 dB |
| Through loss at 2150 MHz | 3.5 dB |
| Tap loss at 2150 MHz | 10 dB |
| Tap loss at 860 MHz | 10 dB |
| Impact strength | - |
| Connection | |
| Number of outlets | 2 |
| Model/type | |
| Model | Loop-through socket |
| Cover | Other |
| Number of modules (module system) | - |
| Colour | |
| RAL-number (similar) | - |
| Colour | - |
| Measurements | |
| Device depth | - |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Device width | - |
| Device height | - |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | - |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Mounting with claw and screw |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Options | |
| Anti-bacterial treatment | No |
| Package 1 | |
| volume | 299,464 cm3 |
| weight | 110 g |
| length | 8,3 cm |
| width | 8,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4011281884001 |
| Package 2 | |
| volume | 24913,548 cm3 |
| weight | 6,216 kg |
| length | 40,2 cm |
| width | 31,3 cm |
| qmax | 54 |
| qmin | 54 |
| um | CT |
| gtin | 24011281884005 |