Descriere
Incarcator USB, Merten system M, Insertii duble, 2.1 A
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | - |
| Electrical | |
| Output voltage | 5 V |
| Operating voltage | 100 V |
| Max. output current | 2100 mA |
| Type of USB power supply | AA |
| Other | |
| Frequency | 50 Hz |
| Impact strength | IK04 |
| Connection | |
| Number of outputs | 2 |
| Connection type | Screwed terminal |
| Measurements | |
| Device width | 71 mm |
| Device height | 71 mm |
| Device depth | - |
| Min. depth of built-in installation box | 32 mm |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Options | |
| Anti-bacterial treatment | No |
| Package 1 | |
| volume | 414,96 cm3 |
| weight | 98 g |
| length | 7,8 cm |
| width | 7,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480996290 |
| Package 2 | |
| volume | 24601,176 cm3 |
| weight | 4,304 kg |
| length | 40,4 cm |
| width | 30,6 cm |
| qmax | 40 |
| qmin | 40 |
| um | CT |
| gtin | 43606480996298 |