Descriere
USB charger insert type 1x USB C with Power delivery technology and 65W charging perfomance
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | - |
| RAL-number | - |
| Electrical | |
| Output voltage | 20 V |
| Operating voltage | 220 V |
| Max. output current | 3250 mA |
| Type of USB power supply | C |
| Other | |
| Frequency | 50 Hz |
| Impact strength | IK03 |
| Connection | |
| Number of outputs | 1 |
| Connection type | Screwed terminal |
| Measurements | |
| Device width | 71 mm |
| Device height | 71 mm |
| Device depth | 30 mm |
| Min. depth of built-in installation box | 30.8 mm |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Options | |
| Anti-bacterial treatment | No |
| Package 1 | |
| volume | 397,176 cm3 |
| weight | 140 g |
| length | 7,8 cm |
| width | 7,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606482134164 |
| Package 2 | |
| volume | 24931,984 cm3 |
| weight | 6,026 kg |
| length | 41,3 cm |
| width | 30,8 cm |
| qmax | 40 |
| qmin | 40 |
| um | CT |
| gtin | 13606482134161 |