Descriere
Priza Unica Antena-Iesire Insert, 3 Iesiri Tv+Fm+Sat
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | - |
| Material | Other |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | - |
| Application | |
| Suitable for remote power supply | Yes |
| Suitable for cable modem | No |
| Other | |
| Frequency | 47 MHz |
| Through loss at 860 MHz | - |
| Through loss at 2150 MHz | - |
| Tap loss at 2150 MHz | 2.5 dB |
| Tap loss at 860 MHz | 2 dB |
| Impact strength | - |
| Connection | |
| Number of outlets | 3 |
| Model/type | |
| Model | End socket |
| Cover | None |
| Number of modules (module system) | - |
| Colour | |
| RAL-number (similar) | - |
| Colour | Aluminium |
| Measurements | |
| Device depth | - |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Device width | - |
| Device height | - |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | - |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Mounting with claw and screw |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Options | |
| Anti-bacterial treatment | No |
| Package 1 | |
| volume | 257,224 cm3 |
| weight | 112 g |
| length | 7,9 cm |
| width | 7,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485069456 |
| Package 2 | |
| volume | 24185,46 cm3 |
| weight | 6,9 kg |
| length | 40,4 cm |
| width | 30,7 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 43606485069454 |