Descriere
Merten System M, Insert priza aparat de ras
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Other |
| RAL-number (similar) | - |
| Transparent | No |
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Other |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Other |
| Model/type | |
| With hinged lid | No |
| Assembly arrangement | Basic element |
| Number of modules (module system) | 0 |
| Measurements | |
| Device width | 76 mm |
| Device height | 146 mm |
| Device depth | 48 mm |
| Min. depth of built-in installation box | 40 mm |
| Electrical | |
| Amperage | - |
| Nominal voltage low value | 115 V |
| Nominal voltage high value | 230 V |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| With built-in installation box | No |
| Options | |
| Voltage reversible | No |
| Package 1 | |
| volume | 1354,05 cm3 |
| weight | 524 g |
| length | 17,7 cm |
| width | 10,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811047573 |
| Package 2 | |
| volume | 24012,352 cm3 |
| weight | 7,17 kg |
| length | 40,3 cm |
| width | 30,4 cm |
| qmax | 13 |
| qmin | 13 |
| um | CT |
| gtin | 24042811047577 |