Descriere
Merten System M, Insert buzzer/sonerie, 3 contacte
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Performance | |
| Max. transmission range | 20 m |
| Options | |
| Built-in battery | No |
| Wireless | No |
| Electrical | |
| Electricity consumption | - |
| Nominal voltage | - |
| Model/type | |
| Type of current | AC |
| Number of modules (module system) | 0 |
| Energy efficiency/environmental | |
| Loudness | - |
| Measurements | |
| Width in number of modular spacings | 1 |
| Material | |
| Housing material | Plastic |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Colour | |
| Housing colour | White |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 329,232 cm3 |
| weight | 66 g |
| length | 7,6 cm |
| width | 7,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811149475 |
| Package 2 | |
| volume | 25090,8 cm3 |
| weight | 3,684 kg |
| length | 40,6 cm |
| width | 30,9 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | CT |
| gtin | 34042811149476 |