Descriere
Bara De Alimentare - Pentru 3 Separatoare Fupact Isfl - 100 A - 3 Poli
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Connecting bridge |
| Package 1 | |
| volume | 1000,5 cm3 |
| weight | 438 g |
| length | 29 cm |
| width | 23 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430498629 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 11,437 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 25 |
| qmin | 25 |
| um | CT |
| gtin | 43303430498627 |