Descriere
Kit De Prindere Pe Sina Din - Pentru Isft100N
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 275,01 cm3 |
| weight | 40 g |
| length | 17,8 cm |
| width | 10,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480070655 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 2,2 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | CT |
| gtin | 43606480070653 |