Descriere
Canalis - Kit Suspendare - Vertical - 160 A
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Other |
| Type of fastening | Wall/ceiling |
| Model/type | |
| Model | Suspension bracket |
| Package 1 | |
| volume | 1060,392 cm3 |
| weight | 360 g |
| length | 9,2 cm |
| width | 3,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480006395 |
| Package 2 | |
| volume | 28462 cm3 |
| weight | 6,927 kg |
| length | 107 cm |
| width | 19 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | BX |
| gtin | 33606480006396 |
| Package 3 | |
| volume | 710400 cm3 |
| weight | 144 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 64 |
| qmin | 64 |
| um | PF |
| gtin | 73606480006394 |