Descriere
Canalis - Bratari De Fixare 40 - 160 A Pentru Kn
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Other |
| Type of fastening | Wall/ceiling/suspension |
| Model/type | |
| Model | Mounting bracket |
| Package 1 | |
| volume | 139,15 cm3 |
| weight | 124 g |
| length | 11 cm |
| width | 5,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485013176 |
| Package 2 | |
| volume | 1800 cm3 |
| weight | 1,244 kg |
| length | 25 cm |
| width | 12 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13606485013173 |
| Package 3 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 7,832 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 33606485013177 |
| Package 4 | |
| weight | 130,32 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 960 |
| qmin | 960 |
| um | PF |