Descriere
KNX Sursa de alimentare 320 mA
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Options | |
| Bus voltage stockable | No |
| Measurements | |
| Width in number of modular spacings | 4 |
| Model/type | |
| With LED indication | Yes |
| Number of integrated choke coils | 1 |
| Communication | |
| Other bus systems | None |
| Bus system radio frequency | No |
| Bus system KNX-RF (Radio Frequency) | No |
| Bus system KNX | Yes |
| Bus system LON | No |
| Bus system Powernet | No |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | DRA (DIN-rail adaptor) |
| Connection | |
| Number of lines to feed | 1 |
| Electrical | |
| Max. output current | 320 mA |
| Secondary voltage | 30 V |
| Package 1 | |
| volume | 1699,84 cm3 |
| weight | 316 g |
| length | 16 cm |
| width | 12,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485104935 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 3,528 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | CT |
| gtin | 43606485104933 |