Descriere
"Merten System M, Lampa indicatoare LED pentru prize SysM"
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With light source | Yes |
| Lamp holder | Plug-in end socket |
| Lamp type | LED |
| Application | |
| Application | Socket outlet |
| Consumption | |
| Nominal electricity consumption | 1.5 mA |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 230 V |
| Nominal current | 0.0015 A |
| Colour | |
| Colour light source | Green |
| Package 1 | |
| volume | 120,472 cm3 |
| weight | 12 g |
| length | 7,4 cm |
| width | 2,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811142049 |
| Package 2 | |
| volume | 22200 cm3 |
| weight | 2,21 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 150 |
| qmin | 150 |
| um | CT |
| gtin | 34042811142040 |