Descriere
Merten System M/System D, Modul LED pentru intrerupator/Push-buton, 100-230V, multicolor
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With light source | Yes |
| Lamp holder | Plug-in end socket |
| Lamp type | LED |
| Application | |
| Application | Switch/push button |
| Consumption | |
| Nominal electricity consumption | 0.7 mA |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 100 V |
| Nominal current | 0.0007 A |
| Colour | |
| Colour light source | Other |
| Package 1 | |
| volume | 129,352 cm3 |
| weight | 10 g |
| length | 7,6 cm |
| width | 7,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811144944 |
| Package 2 | |
| volume | 25828,473 cm3 |
| weight | 1,614 kg |
| length | 41,1 cm |
| width | 31,9 cm |
| qmax | 150 |
| qmin | 150 |
| um | CT |
| gtin | 34042811144945 |