Descriere
Modul iluminare cu LED pt comutatoare/butoane, 8-32 V, multicolor
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With light source | Yes |
| Lamp holder | Plug-in end socket |
| Lamp type | LED |
| Application | |
| Application | Switch/push button |
| Consumption | |
| Nominal electricity consumption | 1.4 mA |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 8 V |
| Nominal current | 0.0014 A |
| Colour | |
| Colour light source | Other |
| Package 1 | |
| volume | 125,925 cm3 |
| weight | 8 g |
| length | 7,5 cm |
| width | 7,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480307454 |
| Package 2 | |
| volume | 24794,42 cm3 |
| weight | 1,698 kg |
| length | 40,6 cm |
| width | 31 cm |
| qmax | 150 |
| qmin | 150 |
| um | CT |
| gtin | 43606480307452 |