Descriere
Legenda, pentru Soclu Rsz de Releu de Interfata
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Indication plate |
| Package 1 | |
| volume | 3,6 cm3 |
| weight | 0,3 g |
| length | 4 cm |
| width | 4,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110260625 |
| Package 2 | |
| volume | 19,2 cm3 |
| weight | 4,4 g |
| length | 12 cm |
| width | 8 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13389110260622 |
| Package 3 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 1,328 kg |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 2400 |
| qmin | 2400 |
| um | CT |
| gtin | 23389110260629 |